Genç Değirmen Çalışanlarına Kıdem Plaketi

Genç Değirmen ailesinde 15 yılını tamamlayan ve aralarında müdür ve şeflerinde bulunduğu çalışanlara yönetim kurulu başkanımız sayın Remzi Mert Selek tarafından plaket takdim edildi. Plaket töreninde gurur ve mutluluk duygusu bir arada yaşandı.

Remzi Mert Selek tören öncesi yaptığı konuşmaya mesai arkadaşlarını tebrik ederek başladı. En az 15 yıldır birlikte çalıştıklarını bildiren Selek, “Belli başlı kuralları olan, oturmuş bir kurumda bir şeyler katmak için hep beraber tecrübelerimizi aktarmaya çalıştık. Hepimizin yalnızca bir işi var o da Genç Değirmen ailesini bir adım ileri götürmek. Sorumluluklarımız her ne kadar farklı olsa da bu şirket hepimizin” dedi. Selek konuşmasının sonunda, “15 yıl kurumumuza emek vermiş arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnşallah sağlıkla, mutlulukla, huzurla ve başarıyla daha nice yıllar geçiririz. Ve hep beraber bu şirketin daha ilerde olduğunu görürüz” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından plaket takdimine geçildi. Tek tek sahneye davet edilen Genç Değirmen’de 15. yılını dolduran çalışanlar plaketlerini alırken duygu ve düşüncelerini de mesai arkadaşlarıyla paylaştı. Heyecanlı oldukları dikkatlerden kaçmayan Genç Değirmen çalışanları, tören boyunca duygusal anlar ile keyifli dakikaları bir arada yaşadı. Plaket programı toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.