Kurumsal

 

33 yıllık deneyimiyle hep “genç” kalan firma.

Konya… Tahılın emeğe, emeğin ekmeğe dönüştüğü topraklar. İşte Genç Değirmen, bu topraklarda gördüğü emekten ilham alarak 1990 yılında kuruldu. Şimdi ise 30.000 metrekare alan üzerinde işine saygıyla yaklaşan deneyimli kadrosu ile un ve irmik üretim tesisleri konusunda çözümler sunuyor. Dünya çapındaki bayi ağı sayesinde emeğin mucizesini dünyanın 60 ülkesine taşıyor.
 


Teknoloji ve emeğin uyumu

Hızla büyüyen ve gelişmekte olan dünyada; Genç Değirmen, kurulduğu günden itibaren sürekli kendini yenilemektedir. CAD-CAM destekli CNC tezgâhlarıyla zenginleştirdiği makine parkuru ve ileri teknoloji üretim standartlarına duyarlı yaklaşımıyla hatasız üretim sağlamaktadır. Teknoloji; makinelerin hızlı ve problemsiz olarak boyanmasını sağlayan boya ünitelerinden, ahşap parçaların üretiminin gerçekleştirildiği ahşap üretim atölyesine ve yedek parça tedariği için oluşturulmuş modern malzeme depolarına kadar üretimin her alanında etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

370’tan fazla proje, sıfır hata.

Genç Değirmen’in deneyimi, tasarımdan montaja kadar üretimin her aşamasında etkili çözümler sunan bir güç haline getiriyor. Üstlendiği 370’den fazla projeyi hatasız ve zamanında teslim etmenin gururu ile AR-GE departmanı yeni projeler üretmeye devam etmektedir. Benimsediğimiz toplam kalite felsefesi ile çalışanlarımızla birlikte hep daha iyisini hedefliyoruz. Makinelerimizin tam performans sunması için üretim kalitesine ek olarak satış sonrası destek gücümüzü de ekliyoruz. Genç Değirmen, sektöre değer katan bir güç-lider olma yolunda ilerliyor.


Geleceğin “genç” gücü

Genç Değirmen, dünya pazarında payını arttırmak adına belirli hedefler ve stratejilerle yoluna devam ediyor, sektörün geleceğine güç katıyor.